Back to top

Aktuální pozice

Hledáme týmové hráče s dobrým tahem na branku, kteří jsou schopni a ochotni se učit, realizovat běžné servisní požadavky a podílet se na projektech.

Rozšiřujeme náš ICT tým v Ústí nad Labem a hledáme zkušenou posilu. Budete zodpovědný za instalace, implementaci a servisní/uživatelskou podporu koncových pracovišť prostředí ICT.

Hledáme kolegu, který nám pomůže s přípravou technických řešení u našich zákazníků a rozvojem produktového portfolia. Stanete se aktivním členem týmu, odpovědným za rozvoj portfolia produktů.. 

Rozšiřujeme náš ICT tým v Ústí nad Labem a hledáme zkušenou posilu. Budete zodpovědný a instalace, implementaci a servisní podporu systémového a síťového prostředí ICT u našich zákazníků.

Solitea CDL, a.s. je jedním z předních dodavatelů Microsoft Dynamics v České republice. Do týmu vývojářů v Ústí nad Labem hledáme nového kolegu/kolegyni.

Rozšiřujeme tým v Ústí nad Labem a hledáme vývojáře pro tuto technologii. Týmové hráče s dobrým tahem na branku, kteří jsou schopni a ochotni se učit a realizovat požadovaná řešení.

Solitea CDL, a.s. je jedním z předních dodavatelů Microsoft Dynamics v České republice. Do týmu konzultantů v Ústí nad Labem nebo v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni.

Rozšiřujeme tým v Ústí nad Labem a hledáme konzultanty pro tuto technologii. Týmové hráče s dobrým tahem na branku, kteří jsou schopni a ochotni se učit a realizovat požadovaná řešení.

Rozšiřujeme náš obchodní tým v Ústí nad Labem a hledáme zkušenou posilu, která bude schopna úspěšně oslovit další potenciální zákazníky a být jim partnerem v obchodním styku.

Solitea CDL, a.s. je jedním z předních dodavatelů Microsoft Dynamics v České republice. Do týmu vývojářů v Ústí nad Labem nebo v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni.