Back to top

Život ve firmě

09.10. 2019

Máme tady další skvělý sportovní výkon našich kolegů. Tentokrát se reprezentace ujali Ruda S. a Jirka P. Jednalo se o velmi náročný závod horských kol MTB Tour České Středohoří. Výkon byl jako vždy maximální za což mají náš velký obdiv a díky.

Ani tentokrát nás neochudili o reportáž ze závodu, kterou si můžete přečíst po rozkliku novinky. Ještě jednou jim děkujeme a přejeme spoustou štastných kilometrů :-)

03.10. 2019

V boji proti prvním podzimním rýmičkám jsme zaujali bojovný přístup a dopřáli si pořádnou nálož vitámů!

Pojďte se podívat na náš první Fruit day v SCDL :-)

24.09. 2019

Naši kolegové Luboš N. a Ola H. opět oblékli běžecké náčiní a vydali se reprezentovat SCDL na letošní Ústecký půlmaraton 2019. Podali skvělý výkon a úsměv si udrželi

do samého konce. Děkujeme :-)

09.09. 2019

Opět jsme si v SCDL zpříjemnili páteční odpoledne. Tentokrát byly na programu palačinky a zároveň i velká premiéra naší nové HR. Nakrmit tolik hladových krků a ještě se přitom usmívat byla opravdu velká výzva. Vzhledem k tomu, že nezůstala ani jedna palačinka a posléze nikdo netrpěl žaludeční nevolností, můžeme považovat tuto misi za splněnou. Už teď se těšíme na další akci! Pátečním palačinkám ZDAR!

26.08. 2019

V sobotu 24. 8. proběhl v okolí ústeckého jezera Milada druhý ročník triatlonových závodů Miladatlon 2019. Tým Solitea CDL reprezentoval náš kolega Rudolf Sůra, který podal vynikající výkon a i přes zranění vybojoval skvělé 6. místo ve své kategorii. Tímto mu děkujeme za perfektní reprezentaci a reportáž ze závodu, kterou si můžete přečíst po rozkliku novinky.

23.08. 2019

Dnešní „malou sobotu“ jsme si v SCDL zpříjemnili sladkým překvapením. Zákon AKCE a REAKCE se projevil ihned. Nezbyl ani drobeček :-)

23.09. 2017

V sobotu 16/9 jsme za CDL SYSTEM zaběhli štafetový běh v rámci ústeckého půlmaratonu.
Jako běžci 2Runu jsme skončili s časem 01:48:11 25. ze 169 štafet.

17.08. 2017

Fotoreportáž z 31. ročníku Kytlického minitriatlonu, kterého se zúčastnil běžecký tým CDL . Informace o závodu: https://www.triatlony.com/zavod/24169-kytlicky-minitriatlon

15.08. 2017

Běžecký tým CDL o prvním srpnovém víkendu doplnil běžecké kecky plaveckými brýlemi, neoprény, nášlapy a horskými koly, aby se zúčastnil Házmburk X offroad triatlonu. Náročnou trať, na které rtuť teploměru stoupala vysoko nad tropických 30 °C a kde třešinkou na dortu byl finálový výběh na hrad Házmburk nakonec ve zdraví zdolali všichni členové týmu.

12.07. 2017

Větší část běžecké party CDL si jela zaběhat ke Karlštejnu, já jel jen kousek do Libouchce, kde jsem běžel 25km v rámci LUM. Byl to již 2. ročník a má trasa vedla z Libouchce přes Tisou na Sněžník a zpět. Můj původní plán byl dostat se do cíle pod 2hod 20min, který se nakonec nezdařil, protože běh ve výhni není má silná disciplína. Nakonec s časem 2:21:47 jsem obsadil trochu nečekané 3. místo v kategorii M39-, čímž jsem obhájil své loňské umístění, ale zároveň jsem si na sebe pro příští ročník upletl bič.