Back to top

Vývojář PHP

Solitea CDL, a.s. je jedním z předních dodavatelů Microsoft Dynamics v České republice. Do týmu vývojářů v Ústí nad Labem hledáme nového kolegu/kolegyni.

Co vás čeká:

Budete provádět programové úpravy pro rozvoj našeho helpdeskového systému Mantis Bug Tracker dle požadavků a potřeb interních uživatelů. Po zapracování budete mít možnost zapojit se i do našich implementačních projektů systémů Microsoft Dynamics NAV nebo Microsoft Dynamics CRM.

Hledáme šikovného kolegu s VŠ nebo se SŠ a se zkušeností v oboru.

Co budete potřebovat:

  • zkušenosti s programováním v PHP
  • nadšení pro věc, disciplínu, pozitivní energii
  • schopnost naslouchat a dotahovat věci do konce
  • základní komunikace v angličtině + čtení technické dokumentace

Uvítáme:

  • zkušenost s administrací helpdeskových systémů
  • základní orientace v podnikových procesech

Nabízíme:

  • zapracování v oboru, adaptace s podporou zkušeného kolegy
  • nadstandardní finanční ohodnocení podle schopností, snahy a dosažených výsledků
  • po zapracování pružné rozvržení pracovní doby a možnost pracovat na dálku
  • 5. týden dovolené + další zaměstnanecké výhody
  • neformální a přátelská atmosféra, společné akce
  • příjemné pracovní prostředí: klasické kanceláře (ne open space prostory), výborně vybavené zázemí, odpočinková zóna na pobočce UL
  • školení a certifikace