Back to top

Vývojář Microsoft Dynamics

CDL SYSTEM a.s. je jedním z předních dodavatelů Microsoft Dynamics v České republice. Do týmu vývojářů v Ústí nad Labem nebo v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni.

Co vás čeká:

Budete provádět vývoj aplikací na platformě systému Microsoft Dynamics NAV nebo CRM  podle požadavků zákazníka. Po zapracování budete také školit koncové uživatele, vytvářet uživatelskou dokumentaci a zajišťovat podporu implementovaných systémů.

Vaše práce bude zajímavá a různorodá. Budete pracovat pro české i zahraniční zákazníky z různých oborů činnosti, komunikovat v českém nebo anglickém jazyce. Za prací u zákazníků budete cestovat po celé České republice, na Slovensko i do jiných zemí.

Hledáme primárně kolegu s VŠ, ale uvítáme i šikovné uchazeče se SŠ a zkušeností v oboru.

Co budete potřebovat:

  • velmi dobré analytické schopnosti
  • nadšení pro věc, disciplínu, pozitivní energii
  • schopnost naslouchat a dotahovat věci do konce
  • základní komunikace v angličtině + čtení technické dokumentace

Uvítáme:

  • zkušenost s platformou Microsoft Dynamics NAV nebo CRM
  • základní orientace v podnikových procesech a ekonomických termínech

Nabízíme:

  • zapracování v oboru, adaptace s podporou zkušeného kolegy
  • nadstandardní finanční ohodnocení podle schopností, snahy a dosažených výsledků
  • po zapracování pružné rozvržení pracovní doby a možnost pracovat na dálku
  • 5. týden dovolené + další zaměstnanecké výhody
  • neformální a přátelskou atmosféra, společné akce
  • příjemné pracovní prostředí: klasické kanceláře (ne open space prostory), výborně vybavené zázemí, odpočinková zóna na pobočce UL
  • školení a certifikace