Back to top

Presales konzultant - cloud a infrastrukturní technologie

Hledáme kolegu, který nám pomůže s přípravou technických řešení u našich zákazníků a rozvojem produktového portfolia.

Co vás čeká:

Stanete se aktivním členem týmu, odpovědným za rozvoj portfolia produktů a řešení divize ICT.

Budete spolupracovat s obchodním a technickým týmem na přípravě konkrétních řešení pro naše zákazníky. Spolu s obchodníkem budete odpovědný za úspěšné zvládnutí nabídkového procesu. Vaše práce nebude jen rutina u stolu v kanceláři – budete cestovat za zákazníky a účastnit se odborných akcí organizovaných výrobci. Budete se neustále odborně vzdělávat a aktivně sledovat vývoj IT technologií.

Co budete potřebovat:

  • pečlivost a zodpovědnost
  • schopnost pracovat samostatně, ale i kooperovat v úzkém týmu
  • znalost angličtiny - schopnost telefonické konzultace s podporou výrobce, účast na přednáškách a webinářích v AJ, schopnost prezentace v angličtině výhodou
  • schopnost samostatného vedení presales schůzky a prezentace řešení včetně přípravy technické textové nabídky
  • profesionální ovládání nástrojů MS Office a zvládnutí dalších systémů (IS, portály výrobců, konfigurátory apod.)

Uvítáme:

  •  praxi v oblasti centrální ICT infrastruktury a cloud technologiích
  • významnou výhodou je předchozí zkušenost a kvalitní znalost některé z následujících oblastí:
    • datová centra,
    • serverové systémy a ukládání dat,
    • cloud služby,
    • síťová komunikace a bezpečnost
  • hledáme primárně kolegu s VŠ, ale uvítáme i šikovné uchazeče se SŠ a zkušeností v oboru.

Nabízíme:

  • práci v dynamicky rozvíjející firmě a přístup k moderním technologiím
  • možnost aktivně se podílet na zajímavých projektech
  • nadstandartní finanční ohodnocení
  •  po zapracování možnost rozvržení pružné pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • profesionální vzdělávání a možnost získat mezinárodní certifikace předních světových výrobců
  • po dosažení samostatnosti  služební automobil i pro soukromé účely
  • přátelská firemní kultura – nejsme jen kolegové, ale kamarádi!
  • příjemné pracovní prostředí a komfortně vybavené kanceláře (žádný open-space)
  • výborně vybavené zázemí pro zaměstnance – Relax zóna, fitness, sauna, odpočinková zóna ……
  • kolektivní akce a benefity: Teambuildingové výjezdy, bowling, badminton, pancake days a mnoho dalších.