Back to top

Obchodní manažer ICT

Rozšiřujeme náš obchodní tým v Ústí nad Labem a hledáme zkušenou posilu, která bude schopna úspěšně oslovit další potenciální zákazníky a být jim partnerem v obchodním styku.

Co vás čeká:

Na seniorní pozici obchodní manažera (Key Account Manager) budete zodpovědný a vyhledávání nových obchodních příležitostí, zpracování nabídek řešení (s podporou technického týmu) a, následnou obchodní činnost směrem ke klientele zejména ze segmentu SMB/SME a Enterprise. Budete pracovat pro české i zahraniční zákazníky z různých oborů činnosti, komunikovat v českém a občas i anglickém jazyce.

Co budete potřebovat:

  • smysl pro obchod a schopnost navazovat vztahy
  • prokazatelné zkušenosti a úspěchy s prodejem v oboru ICT
  • VŠ vzdělání a několikaletou praxi (pozice není vhodná pro absolventy)
  • dobrou orientaci v HW&SW technologiích souvisejících s ICT infrastrukturou tak, abyste byl schopen porozumět požadavkům a potřebám zákazníků
  • spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce a smysl pro dodržování stanovených postupů
  • kvalitní písemný a grafický projev pro zpracování návrhů řešení a nabídek
  • prezentační a vyjednávací schopnosti, výborné vystupování
  • komunikativní znalost AJ pro ev. vyjednávání nejen v češtině

Nabízíme:

  • možnost reprezentovat firmu se skvělou pověstí v oboru
  • vynikající profesionální i osobní kontakty na hlavní světové výrobce ICT
  • zapracování s podporou zkušeného kolegy
  • profesionální odbornou podporu a skvělou týmovou spolupráci i organizaci práce
  • nadstandardní finanční ohodnocení podle schopností, snahy a dosažených výsledků
  • po zapracování pružné rozvržení pracovní doby a možnost občas pracovat na dálku
  • 5. týden dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • služební automobil pro soukromé účely
  • neformální a přátelské prostředí, společné akce
  • příjemné pracovní prostředí (klasické kanceláře, ne open-space), výborně vybavené zázemí, odpočinkovou zónu
  • široké možnosti vzdělávání a profesionálního růstu