Back to top

Konzultant Microsoft SharePoint

Rozšiřujeme tým v Ústí nad Labem a hledáme konzultanty pro tuto technologii. Týmové hráče s dobrým tahem na branku, kteří jsou schopni a ochotni se učit a realizovat požadovaná řešení.

Co vás čeká:

Budete odpovědný/á za analýzu a implementaci řešení portálů na platformě Microsoft SharePoint na základě požadavků zákazníků, dále za jejich úpravy a rozšíření funkčnosti i za zákaznickou podporu. Budete pracovat pro české i zahraniční zákazníky z různých oborů činnosti, komunikovat v českém a občas i anglickém jazyce.

Co budete potřebovat:

  • nadšení pro věc, disciplínu, pozitivní energii
  • schopnost naslouchat a dotahovat věci do konce
  • angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
  • co nejlepší znalost Microsoft Office a zejména zkušenosti s prostředím Microsoft SharePoint a prostředím Windows Server a Active Directory
  •  preferujeme VŠ, ale uvítáme i šikovné uchazeče se SŠ a zkušeností v oboru (pozice není vhodná pro čerstvé absolventy)

Nabízíme:

  • zapracování v oboru, adaptace s podporou zkušeného kolegy
  • nadstandardní finanční ohodnocení podle schopností, snahy a dosažených výsledků
  • po zapracování pružné rozvržení pracovní doby a možnost občas pracovat na dálku
  • 5. týden dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • služební automobil pro soukromé účely
  • neformální a přátelské prostředí, společné akce
  • příjemné pracovní prostředí (klasické kanceláře, ne open-space), výborně vybavené zázemí, odpočinkovou zónu
  • profesionální vzdělání a získání mezinárodních certifikací